Dzisiaj jest: 19.9.2021, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Reklama
Ogłoszenie:

Biuro księgowe Konin

dodano: 2021.07.30 ważne do: 2021.10.28 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy usługi w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Zapewniamy wysoką jakość oraz indywidualne. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu w powierzone zadania, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

W ramach oferty zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, reprezentacja klienta w Urzędach Skarbowych, ZUS i innych organach, prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, naliczanie i sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, ‌bieżąca kontrola nieobecności w tym wykorzystanych dni urlopowych oraz rejestrowanie, aktualizowanie i wyrejestrowywanie pracowników i zleceniobiorców z ZUS. Zapewniamy wsparcie osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku. 

Biuro Rachunkowe WD Bieleccy
ul. Słupecka 27
62-410 Zagórów
tel. 728 783 728
biuro@wdbieleccy.pl
Kontakt
Biuro Rachunkowe WD Bieleccy
ul. Słupecka 27, 62-410 Zagórów, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.