Strona główna >>> Pomoc. Solidne Firmy Regionu. Katalog Solidne Firmy Regionu. FirmyRegionu.pl
Pomoc

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Dowiedzą się Państwo także np. jak dodać Swoją Solidną Firmę do katalogu, kto może dodawać opinie o Waszej Firmie. Dowiecie się Państwo również jak korzystać z funkcji udostępnionych przez nasz serwis, aby skutecznie promować Swoją firmę w internecie ...

Jeżeli nie znajdą Państwo tutaj odpowiedzi na swoje pytanie prosimy przesłać je na adres Biura Obsługi Klientów za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce Kontakt.

Spis treści

 

1. Dodawanie firmy do katalogu

 • 1.1. Jak dodać firmę ?
  Żeby dodać firmę do portalu FirmyRegionu.pl należy na początek wybrać odpowiedni pakiet: GOLD, SILVER, BRONZ, WPIS. Aby wybrać pakiet 'klikamy' w zakładkę Dodaj firmę znajdującą się w menu nad wyszukiwarką główną portalu, następnie wybramy jeden z pakietów i wypełniamy krótki formularz. Po wypełnieniu przez Państwa wszystkich wymaganych danych i zatwierdzeniu formularza na skrzynkę pocztową (adres e-mail podany w formularzu) zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca zgłoszenie firmy do portalu, wraz z linkiem aktywacyjnym.
  W wiadomości otrzymają Państwo również krótką informację jak prawidłowo aktywować konto swojej firmy w portalu FirmyRegionu.pl

 • 1.2. Jakie dane trzeba podać rejestrując firmę?
  Rejestrując firmę w portalu należy podać pełną nazwę firmy, dane osoby do kontaktu wraz z telefonem kontaktowym oraz adres e-mail. Proszę pamiętać aby podać prawidłowy adres e-mail ponieważ zostanie na niego wysłany link aktywacyjny, który umożliwi Państwu pełną aktywację konta swojej firmy w zależności od wybranego pakietu.
  Pełny opis funkcji poszczególnych pakietów dostępny jest w dziale porównanie pakietów .

 • 1.3. Aktywacja konta firmy
  Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego i jego zatwierdzeniu na adres e-mail podany w formularzu otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji firmy w portalu FirmyRegionu.pl razem z linkiem aktywacyjnym. Aby aktywować konto swojej firmy należy "kliknąć" w przesłany link lub skopiować go i "wkleić" do przeglądarki internetowej.
  UWAGA ! Niestety ze względu na specyfikę darmowych kont pocztowych, które niestety posiadają jeszcze nie które firmy mogą zdarzyć się opóźnienia w dostarczeniu potwierdzenia rejestracji firmy z kodem aktywacyjnym. Jeżeli w ciągu 24h nie otrzymają Państwo linku aktywacyjnego proponujemy sprawdzenie folderu SPAM w swojej darmowej skrzynce pocztowej.